Biz Kimiz?

44 Yıllık tecrübe ve güvenle…

Binlerce yıldır büyük bir şifa kaynağı kabul edilen bal, sağlıklı bir yaşamı sağlayacak en temel besin maddesidir.

Alternatif şifa kaynağı olarak nitelendirdiğimiz balı eczanemizde bulundurarak başlayan sürecimiz, arı ürünlerine artan talebi karşılayabilmek amacıyla 1978 yılında tesisleşerek faaliyete başladı. Fatih’ teki ilk üretim tesisinde başlangıçta eczanelere pazarlanan bal, polen ve arısütünden oluşan arı ürünlerine gıda sektöründen gelen ilgi ve istek doğrultusunda firmamız tüm sektöre hizmet vermeye başladı.

1987’ de Güngören’ deki şubemizi, 2009 yılında da Bağcılar’ da bulunan modern üretim tesisimizi açarak tüketicimize en kaliteli balı hazırlamanın onurunu duymaktayız.

Modern tesisimizde kaliteli, güvenilir ve hijyenik ürünler üretmek ve kaliteden asla ödün vermemek esas amacımızdır. Misyonumuz, insan sağlığını ilk sıraya koyarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm tüketicilerin beklentilerine cevap verecek şekilde sektörde hak ettiğimiz konuma gelmektir. 40 yılı aşkın süredir hizmet veren ve kaliteden asla taviz vermeyen Arıcan Balı, en seçkin şarküteri, market ve eczanelerde bulabilirsiniz. 

BİZİ TERCİH EDEN MARKALAR

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook

facebook-300x300

Instagram

instagram-300x300